Logo Kineworks
  • Slide
  • Slide




Kineworks professionals

Onze kracht ligt in het bundelen van verschillende specialismen en therapeuten. Het geheel is meer dan de som van de delen! Wij geloven rotsvast in een multidisciplinaire aanpak en vakspecialisme. Maak kennis met ons team van Kineworks en osteoworks.

 

Onze visie en vakspecialismen zijn niet te verwezelijken binnen het wettelijke kader, daarom zijn alle therapeuten bij kineworks gedeconventioneerd.

Contact

CHECK OUT WHAT'S HAPPENING ON INSTAGRAM

@belgian_blizzards Training is over! Showtime 🎩✨🐰 - Let’s get ready to rumble! 🥊 Competition starts @youtholympics of @lausanne2020 #roadtosuccess #skeleton…
60
If you shine, you give others permission to do the same! ⭐️ Some way to start the new workingweek! 💪 Dit weekend behaalden kineworks poulains @suusverhoeven…
77
Toasten 🥂 op het oude! Beste toekomst, wij zijn klaar voor nieuwe uitdagingen in 2020! #bestwishes BUT #dontwishforitworkforit 💪 #kineworks #bewegenwerkt…
132

Tom Mertens

(sport) Kinesitherapeut

tom@kineworks.be

Lees meer

Michiel Luyten

Osteopaat

michiel@kineworks.be

Lees meer

Joppe Vermeulen

(sport) Kinesitherapeut - Manuele Therapie

Joppe@kineworks.be

Lees meer

Kara van Woerkens

(sport) Kinesitherapeut - Manuele therapie

kara@kineworks.be

Lees meer

Sander Van den Heurck

(sport) Kinesitherapeut - Manuele therapie

sander@kineworks.be

Lees meer

Hadewijch Merckx

Administratie

hadewijch@kineworks.be

Lees meer