Logo Kineworks
  • Slide
  • Slide




Kineworks professionals

Onze kracht ligt in het bundelen van verschillende specialismen binnen de kinesitherapie en coaching. Het geheel is meer dan de som van de delen! Wij geloven rotsvast in een multidisciplinaire aanpak en vakspecialisme.

Maak kennis met ons team.

Onze visie en vakspecialismen zijn niet te verwezelijken binnen het wettelijke kader, daarom zijn alle therapeuten bij kineworks gedeconventioneerd.

Contact

Interesse om ons performance centrum te vervoegen?
Solliciteer dan via: info@kineworks.be
Voeg zeker je CV en motivatiebrief bij. Voor meer informatie kan U zich richten tot: tom@kineworks.be

Tom Mertens

(sport) Kinesitherapeut

Performance coaching & screening

tom@kineworks.be

Lees meer

Joppe Vermeulen

(sport) Kinesitherapeut

Performance coaching & screening

joppe@kineworks.be

Joppe profiel

Lees meer

Kara van Woerkens

Algemene kinesitherapie - Manuele therapie - Talentontwikkeling - Jeugdbegeleiding

kara@kineworks.be

Lees meer

Sander Van den Heurck

(sport) Kinesitherapeut 

Manuele therapie

sander@kineworks.be

Lees meer

Ilias de Prest

(sport) Kinesitherapeut

 

ilias@kineworks.be

Lees meer

Hadewijch Merckx

Administratie

 

hadewijch@kineworks.be

Lees meer



Cookies

Om je gebruikservaring te verbeteren maken we gebruik van cookies. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met deze cookies? Geen probleem!