Logo Kineworks
  • Slide
  • Slide
  • Slide




Kineworks professionals

 

Onze kracht ligt in het bundelen van verschillende specialismen binnen de kinesitherapie en therapeuten. Het geheel is meer dan de som van de delen! Wij geloven rotsvast in een multidisciplinaire aanpak en vakspecialisme.

Maak kennis met ons team.

Onze visie en vakspecialismen zijn niet te verwezelijken binnen het wettelijke kader, daarom zijn alle therapeuten bij kineworks gedeconventioneerd.

Contact

CHECK OUT WHAT'S HAPPENING ON INSTAGRAM!

Tom Mertens

(sport) Kinesitherapeut

Manuele Therapie

tom@kineworks.be

Lees meer

Joppe Vermeulen

(sport) Kinesitherapeut

Manuele Therapie

joppe@kineworks.be

Joppe profiel

Lees meer

Kara van Woerkens

(sport) Kinesitherapeut 

Manuele therapie

kara@kineworks.be

Lees meer

Sander Van den Heurck

(sport) Kinesitherapeut 

Manuele therapie

sander@kineworks.be

Lees meer

Veronika Haagen

Kinesitherapeut 

Manuele therapie in opleiding

veronika@kineworks.be

Lees meer

Catho Berrens

Kinesitherapeut

Manuele therapie in opleiding

catho@kineworks.be

Lees meer

Hadewijch Merckx

Administratie

hadewijch@kineworks.be

Lees meer



Cookies

Om je gebruikservaring te verbeteren maken we gebruik van cookies. Door onze site te gebruiken ga je akkoord met deze cookies? Geen probleem!